3.690x460“Want Ik heb honger geleden en gij hebt Mij te eten gegeven. Ik heb dorst geleden en gij hebt Mij te drinken gegeven, Ik ben een vreemdeling geweest en gij hebt Mij gehuisvest, naakt en gij hebt Mij gekleed, ziek en gij hebt Mij bezocht; Ik ben in de gevangenis geweest en gij zijt tot Mij gekomen. Dan zullen de rechtvaardigen Hem antwoorden, zeggende: Here, wanneer hebben wij U hongerig gezien en hebben wij U gevoed, of dorstig en hebben wij U te drinken gegeven? Wanneer hebben wij U als vreemdeling gezien en hebben U gehuisvest, of naakt, en hebben U gekleed? Wanneer hebben wij U ziek of in de gevangenis gezien en zijn tot U gekomen? En de Koning zal hun antwoorden en zeggen: Voorwaar, Ik zeg u, in zoverre gij dit aan één van deze mijn minste broeders hebt gedaan, hebt gij het Mij gedaan” (Matteüs 25:35-40).
Met het oog op de bovenstaande boodschap en opdracht van de Here Jezus besloot het UKGR Evangelisch Centrum een helpende hand te bieden aan de minderbedeelden van onze samenleving.
Door een oproep te doen aan alle leden van de UKGR, in alle steden waarin het gevestigd is, (Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Almere, Eindhoven en Utrecht) om kleren en hygiënische producten te brengen wilde de UKGR samen met het Leger des Heils warmte en aandacht brengen voor de daklozen.
In grote getallen brachten de leden van de UKGR zakken vol kledingstukken en de gevraagde producten. De toestroom was verbazingwekkend.
Samen met een aantal vrijwilligers en pastors toog de UKGR richting het Leger des Heils waar niet alleen de kleding zeer in dank werd aangenomen, maar ook de aandacht die men aan de daklozen bood.
Al met al was het een geslaagd en bevredigende taak om uit te mogen voeren.
Kijk naar het onderstaande filmpje en zie het voor uzelf:
https://youtu.be/NkMt6zC6tNk
Een grote dank aan alle leden en vrijwilligers van het UKGR Evangelisch Centrum.