U denkt misschien dat u alles over de Heilige Geest weet, maar in feite weet u er niets van, maar vanaf ZONDAG 3 NOVEMBER ZULLEN WIJ ALLES WAT WIJ WETEN MET U DELEN!
Egoïsme, materialisme, verdriet, onzekerheid, angst, rusteloosheid, koppigheid, ongeduld, kwaadaardigheid… Helaas bestaat er een duidelijke reden waarom u bent zoals u bent en nog niet een getransformeerd leven hebt.
Maar hoe kunt u eigenschappen, die u als deel van uw eigen karakter beschouwt, veranderen?
“Is het mogelijk dat het probleem zich in mij bevindt?” – Het eerlijke antwoord kan alleen door u gegeven worden, maar laat ons u alvast zeggen dat uw leven een reflectie is van wat er in u zit.
De grote vraag is dus: “wat heeft u gereflecteerd?” Wees eerlijk in uw antwoord, want het zal, zeker weten, het begin zijn van de transformatie waar u zo naar verlangt.
Als u naar de spiegel kijkt, reflecteert u dan angst? Zijn uw ogen rood van al het huilen? Is uw gezicht bezwaard van al het leed? Dan heeft u MET SPOED deze 9 weken nodig om alles wat verkeerd is in uw leven te repareren!
Wijd u zich toe aan de laatste 9 Zondagen
tot het eind van het jaar en begin 2014
MET EEN COMPLEET GETRANSFORMEERD LEVEN!
DE 9 WEKEN die ALLES kunnen VERANDEREN
Aanstaande zondag 15 december zal de dienst gehouden worden om 9:30u*
In alle UKGR Centra
*Sommige vestigingen hebben de dienst om 10u. Praat met de pastor voor meer informatie of bel 070 388 8442